درباره ما

شرکت فلزاب در سال 1368 تاسیس و در دو زمینه فناوری سطح (آبکاری) و فناوری محیط زیست فعال و ارائه دهنده طیف کامل راه حل با کارایی بالا در شاخه های مختلف فناوری سطح و همچنین فناوری کیفیت آب و تصفیه پساب و بازچرخش آب در صنعت و معدن کشور راستای سند توسعه پایدار   Sustainable Development Goals 2030 می باشد.

کیفیت :
واحد فناوری سطح شرکت فلزاب با دارای بودن کادر فنی و متخصص و دسترسی به بالا ترین تکنولوژی و دانش فنی با تامین مواد اولیه و دانش فنی درخدمت ارتقا کیفی فرایند های پوشش دهی سطح بر روی پلاستیک و انواع فلزات در صنعت خودرو، الکترونیک، لوازم خانگی ، هوا فضا و …… می باشد.

کلیه محصولات برنامه فروش فلزاب ساخت، بسته بندی و پلمپ شده در آلمان است و اصالت کالا با ایران کد تائید و ضمن تضمین کیفیت از ابتدا ملاحضات زیست محیطی را در نظر گرفته و تصفیه پساب تکنیکی و با ثبات و بازچرخش آب با هدف تحول در فناوری کیفیت آب و تصفیه پساب در سراسر ایران می باشد.

حمایت از صادرات کشور :
ارتباط فنی و تکنولوژی  فلزاب  با کشور آلمان سبب ارتقا کیفیت پوشش دهی کشور و در نتیجه ارتقا کیفیت تولیدات صنایع و فراهم آمدن زیر ساخت های فنی صادراتی برای افزایش صادرات صنعتی  کشور است.

آموزش :
شرکت فلزاب همواره دانش فنی مهندسین خود را بر اساس   State Of The Art    در تمام رشته های حرفه ای به روز نگه می دارد و آموزش پرسنل مشتریان خود هدف اصلی میداند.
این شرکت با بهره گیری از توان متخصصین داخلی و آخرین یافته های همکاران آلمانی- فرانسوی و سوئیسی که بیش از 100 سال تجربه دارند، همزمان با اروپا، فناوری های محیط زیست و پوشش دهی را در ایران به کار گرفته است