فلزاب کارمایه فناوری سطح و محیط زیست

Hannover Messe 2017

بازديد فلزاب از آخرين فناوريهاي آبكاري در
Hannover Messe 2017

 

محصولات جدید ارائه شده در نمایشگاه

بخشی از مواد پرفروش واردات جدید فلزاب

فرآیندهای تخصصی پوشش دهی سطح

مواد شیمیایی تصفیه آب و پساب

فلزاب نقطه اتصال صنعت ايران به فناوري هاي پيشرفته و تخصصي دنيا
who-we-are

شرکت فلزاب در سال 1368 تاسیس و در دو زمینه فناوری سطح (آبکاری) و فناوری محیط زیست فعال و ارائه دهنده طیف کامل راه حل با کارایی بالا در شاخه های مختلف فناوری سطح و همچنین فناوری کیفیت آب و تصفیه پساب و بازچرخش آب در صنعت و معدن کشور راستای سند توسعه پایدار   Sustainable Development Goals 2030 می باشد.

کیفیت :
واحد فناوری سطح شرکت فلزاب با دارای بودن کادر فنی و متخصص و دسترسی به بالا ترین تکنولوژی و دانش فنی با تامین مواد اولیه و دانش فنی درخدمت ارتقا کیفی فرایند های پوشش دهی سطح بر روی پلاستیک و انواع فلزات در صنعت خودرو، الکترونیک، لوازم خانگی ، هوا فضا و …… می باشد.

کلیه محصولات برنامه فروش فلزاب ساخت، بسته بندی و پلمپ شده در آلمان است و اصالت کالا با ایران کد تائید و ضمن تضمین کیفیت از ابتدا ملاحضات زیست محیطی را در نظر گرفته و تصفیه پساب تکنیکی و با ثبات و بازچرخش آب با هدف تحول در فناوری کیفیت آب و تصفیه پساب در سراسر ایران می باشد.

حمایت از صادرات کشور :
ارتباط فنی و تکنولوژی  فلزاب  با کشور آلمان سبب ارتقا کیفیت پوشش دهی کشور و در نتیجه ارتقا کیفیت تولیدات صنایع و فراهم آمدن زیر ساخت های فنی صادراتی برای افزایش صادرات صنعتی  کشور است.

آموزش :
شرکت فلزاب همواره دانش فنی مهندسین خود را بر اساس   State Of The Art    در تمام رشته های حرفه ای به روز نگه می دارد و آموزش پرسنل مشتریان خود هدف اصلی میداند.
این شرکت با بهره گیری از توان متخصصین داخلی و آخرین یافته های همکاران آلمانی- فرانسوی و سوئیسی که بیش از 100 سال تجربه دارند، همزمان با اروپا، فناوری های محیط زیست و پوشش دهی را در ایران به کار گرفته است.