فلزاب کارمایه فناوری سطح و محیط زیست
who-we-are
شرکت فلزاب در سال 1368 تاسیس و در دو زمینه پوشش دهی (آبکاری) و محیط زیست فعال بوده و ارائه دهنده طیف کامل راه حل با کارایی بالا در فناوری سطح و همچنین فناوری کیفیت آب و تصفیه پساب و بازچرخش آب در کلیه صنایع و معادن می باشد.

واحد فناوری سطح (آبکاری) شرکت فلزاب با دارای بودن کادر فنی و متخصص و دسترسی به بالا ترین تکنولوژی و دانش فنی با تامین مواد اولیه و درخدمت ارتقا کیفی فرایند های پوشش دهی سطح می باشد. فعالیت های شرکت فلزاب سبب ارتقا کیفیت پوشش دهی و در نتیجه ارتقا کیفیت کلیه صنایع مرتبط و افزایش صادرات گردیده.
کلیه محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت بالا دوستار محیط زیست بوده لذا امکان تبدیل روش کار و مواد شیمیایی مصرفی صنعت آبکاری کشور را به مواد دوستدار محیط زیست و تصفیه آسان پساب و بازگشت آب به چرخه مصرف مجدد را به طور حرفه ایی و کاربردی فراهم می نماید.

واحد محیط‏ زیست شرکت فلزاب در راستای سند توسعه پایدار 2030 (Sustainable Development Goals 2030)شرکت فلزاب باهدف احیا و بازچرخانی منابع آب و تحول در فناوری کیفیت آب، با در اختیار داشتن دانش و فناوری‏های روز دنیا (State of the Art) و انتخاب فناوری‏های متناسب با پساب چرخه کار هر صنعت (Tailor Made)، قادر به اجرای پروژه¬های کلید در دست (Turnkey Project) و دستیابی به خروجی‏ متناسب با استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست است.
این شرکت با بهره گیری از توان متخصصین داخلی و آخرین یافته‏های همکاران آلمانی-فرانسوی و سوئیسی که بیش از 100 سال تجربه دارند، همزمان با اروپا، فناوری های مورد عمل را در ایران بکار گرفته است.

فلزاب نقطه اتصال صنعت ايران به فناوري هاي پيشرفته و تخصصي دنيا