درباره واحد فناوری سطح

پروفایل شرکت

به دنیای فلزاب خوش آمدید

با وجودی که تاریخچه ی حامیان فناوری ما  به مدت ها پیش بر می گردد، شرکت فلزاب به طور رسمی در سال 1368 تاسیس شد. امروزه ما در دنیای پیچیده ی  فناوری سطح  (مواد آبکاری، تجهیزات و خدمات  در زمینه ی فرایند های آبکاری تزئینی و فرایند های آبکاری مقاوم به خوردگی و مقاوم به سایش و مدارهای چاپی در  سراسر  ایران پیشرو هستیم.

در حوزه مواد آبکاری ما دارای قابلیت های متمایزی در دو بخش فرایند های آبکاری فلز و پلاستیک و  الکترونیک (PCB) می باشیم و در هر دو بخش به واسطه تجارب وسیع و درک عمیق بازار، دارای راه کارهایی برای نیازهای خاص بازار مربوطه می باشیم.

در دنیای فلزاب محیط زیست  مقدس است  همچون پیشینیان ما  که در فرهنگ خود  آلهه آب  را  الگوی حفاظت از آب  میدانستند  فلزاب نیز با فناوریهای نوین  آب و تصفیه پساب  راه کارهای اصولی در  حفاظت از محیط زیست را در پیش گرفته است.

استراتژی

بهترین خدمات

شرکت فلزاب با دارا بودن آزمایشگاه مجهز و دسترسی به 18 مرکز فناوری و 11 واحد تحقیق و توسعه قادر است طیف بی همتایی از خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. و به مشتریان خود و شرکای آن ها آموزش های لازم را بدهد.

فناوری های پیشرو

به واسطه ی سابقه طولانی مان در این صنعت، ما مصمم هستیم که راه حل های موثر برای چالش های مهم صنعت آبکاری را توسعه دهیم. بنابراین سالانه بیش از 10% از درامد خود را صرف تحقیق و توسعه و انتخاب بهترین منابع و به روز ترین دانش فنی در سطح بین المللی می کنیم. این رویکرد باعث شده که ما و مشتریان مان در فناوری های سبز و تکنولوژی های روز پیشرو بمانیم.

دانش فنی تولید

شرکت فلزاب با دارا بودن دانش فنی و پرسنل ماهر و دسترسی به بالاترین تکنولوژی های روز دنیا یک شریک قابل اعتماد در صنعت آبکاری می باشد و امکان طراحی، ساخت، راه اندازی سریع خطوط آبکاری را دارد.

راه حل های پایدار

اهداف متعالی ما در ارائه ی راه حل های پایدار به ما کمک کرده که در صنعت خودمان مثال زدنی باشیم.  مشتریان ما از سیستم های هوشمند محیط زیست، فرایند ها و مواد شیمیایی دوستدار محیط زیست که سبب کاهش چشمگیرمصرف آب، مواد اولیه و انرژی می گردند،  بهره می برند.

امنیت

ما به تمام جزئیات و مسائل کوچک توجه کامل داریم و این سبب می شود تا هیچ گونه مسئله پیش بینی نشده ای اتفاق نیافتد.  در نتیجه یک محیط کار ایمن برای کارکنان خودمان و مشتریان مان فراهم می کنیم.

پایداری

ما متعهد هستیم که بین نوآوری های صنعتی، کارایی اقتصادی و پایداری تعادل بوجود آوریم.

پرسنل ما

در قلب موفقت های ما یک تیم برجسته از متخصصین آموزش دیده و ماهر وجود دارد که تضمین تحقق اهداف مشتریان را وظیفه ی خود می دانند. ما به خودمان برای پرورش نیروی کار متخصص و ماهر در رشته های متعدد افتخار می کنیم.

ارزش های ما

تعهد های اخلاقی

ما به داشتن اخلاق در کسب و کار متعهد هستیم. هدف ما این است که شفافیت کامل کاری در میان مدیران، کارکنان، مشتریان و شرکایمان وجود داشته باشد. بدین منظور ما دارای بهترین شیوه ها در فرایند های واردات، مدیریت، منابع انسانی، همکاری ها هستیم.

نوآوری در فلزاب

تحقیق و توسعه R&D

ما و شرکای بین المللی مان اهمیت بسیاری برای تحقیق و توسعه قائل هستیم و این ستون اصلی موفقیت های ماست. بدین منظور ما به طور منظم با مشتریان خود و نهاد های صنعتی در تعامل هستیم تا ایده های جدید که سبب نوآوری در محصول نهایی می گردد را توسعه دهیم. و تا کنون هزینه های قابل توجهی که در زمینه مصرف مواد اولیه، مصرف آب و کاهش ضایعات صرف می شد را به طور چشمگیری کاهش داده ایم.